Home TE NDRYSHME Ardian Trebicka flet për herë të parë për ndarjen nga bashkëshortja pas...

Ardian Trebicka flet për herë të parë për ndarjen nga bashkëshortja pas 30 vitesh

204
0

I ftuar në emisionin “Historia ime” ishte këngëtari i njohur Ardian Trebicka i cili ka një karrierë të gjatë në muzike dhe njihet për zërin e tij të veçante por qe mbahet mend pasi që i ka kënduar ndër vite dashurisë duke ruajtur gjithmonë me kujdes dhe fanatizëm elitarizmin në muzikën që ai bën.

Ai ka folur për herë të parë për ndarjen nga bashkëshorja e tij me të cilën kishin rreth 30 vite bashkë, dhe nga kjo martese ata kane një vajzë 23 vjeç Iliana.

Mirela Milori e pyet kengetarin se sa kohë keni që jeni vetëm?

Ndersa Ardian Trebicka pergjigjet lirisht me fjalet: Kemi ca kohë që i kemi dhuruar njëri-tjetrit lirinë.