Home TE NDRYSHME Arbana Osmani takon pas tre javësh babanë: Ai ishte infektuar me Covid-19...

Arbana Osmani takon pas tre javësh babanë: Ai ishte infektuar me Covid-19 dhe as djalin që linda nuk e takoi dot

181
0

Pandemia u ka ndryshuar jetën të gjithë botës e cila ka nisur të përhapet vrullshëm në valën e dytë.

Arbana Osmani merr urimin epik pas lajmit për shtatzaninë – lexo

Së fundmi, Arbana Osmani ka postuar në llogarinë e saj të Instagramit një video ku shihet se ka takuar pas tre javësh babain e saj i cili ishte një ndër të infektuarit me Covid-19.

Babai i moderatores e ka fituar betejën e këtij virusi të rrezikshëm dhe gëzon shëndet të plotë pa asnjë komplikacion.

“Ja u shërua nga Covid-29. Jo shumë keq, mirë je. Mirë e kaloi, dy javë na çmendi. 20 ditë.”- ka shkruar Arbana Osmani në videon e postuar, ku si mbishgkrim në video kishte shkruajtur “Takim me Demo pas 3 javësh”.