Arbana Osmani bën lëmsh shqiptaret, ka futur Romeon ne vend te Donaldit qe ta ndaje me Boren?

Afirmiteti mes Donaldit dhe Beatrixës eshte ber lajmi dites. Dy banorët e njohur në Big Brother Vip janë parë shumë të afërt me njëri-tjetrin, aq sa kanë lënë pështypje se ka lind diçka mes tyre.

Fansat janë zhgënjyer shumë nga veprimet e Donaldit për arsye se ata duan ta shohin bashkë me Borën, meqë rast kjo e fundit është deklaruar se po e pret jashtë për tu sqaruar.

Por krejt papritur del në pah Beatrix dhe pas daljes së Semit nga shtëpia Donaldi nis të flirtojë lirshëm me të.

Kujtojmë se mbrëmë Olti Curri, blogeri shqiptar afirmitetin mes Beatrixës dhe Donaldit e cilësoi si lojë, mos e kishte fjalën edhe ai për këtë se në vend të Donaldit është Romeo?

Sidofoqtë kjo mbetet për tu zbuluar sot në edicionin e të martës. Pritet qe sot Romeo te jete surpriza e madhe per Donaldin. Mbetet per tu pare se cfare do te ndodhe.

Donaldi ka humbur shume pike ne marredhenie me Triksen. Ai po luan keq dhe me shume mundesi do te de nohet nga publike per sjelljen jo korrekte

Per me shume shikoni videon.

Ne ditet ne vazhdim do te mesojme qe a eshte e vertete apo jo.