Home LAJME Ambasada amerikane sapo bëri njoftimin e rëndësishëm për ata që duan vizë

Ambasada amerikane sapo bëri njoftimin e rëndësishëm për ata që duan vizë

103
0

Ambasada e SHBA-ve në vendin tonë i njeh gjithë shqiptarët e interesuar për një vizë në SHBA gjatë 2018-s me Anën, një konsulle nga Kalifornia e emëruar prej pak kohësh në Shqipëri. Ana do u japë përgjigje të gjitha pyetjeve tuaja.

“Po mendoni të aplikoni për vizë gjatë 2018-s? Keni pyetje rreth procesit të vizave? Më pyesni! Jam Anna! Do të jem këtu çdo të enjte gjatë gjithë vitit dhe do të jem më se e lumtur t’u përgjigjem të gjitha pyetjeve tuaja në lidhje me vizat”, thuhet në njoftimin e Ambasadës Amerikane bashkangjitur kësaj fotoje tejet interesante sa i takon përmbajtjes.