Home TE NDRYSHME “Ai në rrethe të ngushta ankohej si të ma bëjë ministri këtë...

“Ai në rrethe të ngushta ankohej si të ma bëjë ministri këtë mua që i kam kryer çdo porosi dhe di shumë gjëra për ta…”

598
0

Shoferi i Fatmir Xhafajt është ekzekutuar me një armë me silenciator. Ky denoncim bëhet nga ish-kryeministri i vendit Sali Berisha përmes një mesazhi që ai thotë si i ka shkuar nga ‘gardisti dixhital’.

Ja postimi i plotë:

“Shoferi i familjes mafioze Xhafa eshte ekzekutuar me silenciator?

Ai, pas nje ftohje te Xhafes me te, kishte folur ne rrethe te ngushta se dinte shume per Fatziun dhe Xhafajn!

Mbreme pas nje aktiviteti ne Garde viktima ka bere shume fjale me mafiozin Xhafa.

Kumbar Xhafa ka urdheruar te qe te shpallet vetevrasje dhe po manipulon provat!

Lexoni mesazhin e gardistit dixhital. sb

“Pershendetje doktorr i ke rene pikes per shoferin e familjes mafoze Xhafaj Ministri po bene çdo perpjekje per ta paraqitur si vet vrasje dhe se bashku me don Agaçion po hapin lajme ne gazetar se i ndjeri ka vrare veten.E verteta doktor esht se kjo esht nje vrasje e tipit mafjoze Ministri mashtron kur thot se ai ishte ne detyre Ne te vertet ai nuk ishte i pushuar nga puna por prej njefar kohe Xhafa e mbante large dhe ai ne rrethe te ngushta ankohej si te ma beje ministri kete mua qe i kame kryer çdo porosi dhe di shume gjera per ta.

Se fundi mbreme sipas dishmitarve pas nje aktiviteti viktima ka bere sherre dhe fjale me Fatziun.

Se fundi doktorr nuk esht ndigjuar zhurme jasht çka ngrene dyshime se ai esht egzekutuar me silenciator!”

(Visited 1 times, 1 visits today)