A ju kujtohen Antonio dhe Maria? Shikoni sa shume kanë ndryshuar cifti i aktorëve 16 vite më pas

0
7181

Nje nga telenovelat me te bukura Meksikane u be shume e ndjekur ne vitin 2002 dhe pati nje audience te madhe Shqiptare kur u transmetua.

Ne role kryesore Dy aktoret ishin Antonio dhe Maria te vilet mberthyen mendjen e te gjitheve.

Edhe pse kane kaluar 16 vite te gjithe jane kurioz te zbulojne se sa ka ndryshuar cifti.

Ata ende kane vazhduar aktrimin dhe jane shume aktive ne boten e telefilmave si aktore te mire.

Ana De la Reguera ka marrë pjesë së fundmi në serialin ‘Goliath’, që pritet të dalë shumë shpejt në transmetim kudo, ndërsa aktori tjeter Garcia aktualisht po luan një prej roleve në telenovelën ‘Miembros al aire’.