A e gjeni dot kush eshte femija ne foto.Sot eshte moderatorja me e mire Shqiptare

0
592

Ajo nje nga moderatoret me te dashura Arbana Osmani nisi karrieren e saj per publikun shqiptar ne Top Channel ku ajo spikati me stilin e saj.

Por Arbana se fundmi ajo ka postuar nje foto kur ajo ishte femije dhe duket shume femi i mire.

Ne ate foto ajo eshte 5 vjece , ku ajo duket me nje fustan te shkurter dhe geta . Nje femije shume i lumtur dhe i buzeqeshur.

Por dicka qe bie ne sy eshte edhe komenti i Xhemi Shehut, e cila i komenton ne shaka . Ajo shkruan : ‘po paske qene me shale jashte qe e vogel’. Dicka e marre me shaka edhe prej Arbanes e cila pelqen komentin e Xhemit.