102 vjecarja tregoi sekretin pse jetoi me shume se nje shekull

0
59

Joyce Jackman festoi ditëlindjen e saj të 102-të më 9 maj dhe tregoi se si ka arritur të jetojë mbi një shekull – ajo mendon se mardhenia e mire ne shtart me bahkeshortin eshte ilaci i jetegjatesis.

Ajo ka jetuar me shume se nje shekull dhe ne jete kam kaluar ne shume sprova.

Ajo jeton ne azil dhe punetoret e azilit e kane pyetur se cfare ka bere ajo qe ka jetuar per nje shekull? 102 vjecarja filloi te qesh duke treguas se seksi me ka mbajtur gjall dhe te gjithe qe ishin ne dhome filluan te qeshnin.

Sot ishte 102 vjetori Joyce dhe ajo “nuk donte që dita të mbaronte dhe u shpreh qe kam pasur një ditë kaq të bukur.

Jetoni dhe dashuroni jepni buzeqeshje largojeni trishtimin dhe luftoni per nje jete me te mire u shpresh 102 vjecarja.