Pasi fillova të pija këtë nuk u shëndosha më kurrë! Përdora vetëm këto dy përbërës

Vaji i farave të lirit është i bollshëm në fibra, minerale, acide yndyrore dhe vitamina. Është jashtëzakonisht i mirë për shëndetin tonë të përgjithshëm. Kjo mund të na ndihmojë kundër sheqerit të lartë në gjak dhe që të ulim dëshirat për të ngrënë së tepërmi. Eshtë veçanërisht e mirë për shëndetin e zorrëve tona, sepse ato absorbojnë më shumë lëndë ushqyese dhe eliminojnë lëndët e dëmshme në mënyrë efikase.

Pasi ta provoni, ju do të arrini të ulni çdo dëshirë për ushqim dhe do të pastroni gjithë organizmin tuaj!

Përbërësit:
3 lugë vaji, fara liri
1 litër ujë të zier më parë

Metoda e përgatitjes dhe përdorimit:
Vendosni 3 lugë vaj në një tigan me një kapak, shtoni ujin dhe lëreni ashtu tërë natën. Filloni ta përdorni këtë ilaç natyral të mahnitshëm në mëngjes. Merrni nga 3 deri në 4 gota të kësaj pije të mrekullueshme para ngrënies, 10 ditë radhazi.
Pas 10 ditësh ndërprejeni dhe nëse jeni të kënaqur nga rezultatet mund ta rifilloni sërish./Përshtati për Shije.al/A.Z

You may also like...

Leave a Reply